Grc Kabuk Paneller

Paneller arkasındaki galvanizli çelik taşıyıcı konstriksiyonla, her türlü şekil ve ebatta tasarımlandırılabiliyor, birçok yüzey dokusuna olanak sağlıyor ve ister izolasyonlu ister izolasyonsuz şekilde üretilebiliyor.
Panellerde izolasyon olarak, tercihe göre Poliüretan, Taşyünü, Selülozik esaslı yalıtım malzemeleri, Perlitlibeton yada ısı yalıtım değeri yüksek köpük beton kullanılabiliyor.
Geleneksel duvar sistemlerine göre oldukça hafif olması binaya gelen deprem etkilerine karşı ekstra bir güvenlik sağlıyor.
Mimari tercihe göre üretim aşamasında kendinden renklendirilebiliyor, doğal hare dokusu ile doğal taş görünümüne sahip ürünler üretilebiliyor.
Montajının hızlı olması bina yapım süresini önemli ölçüde kısaltıyor ciddi bir maaliyet tasarrufları oluşturuyor.
Geleneksel duvar sistemlerinde mecburi olan m2 alan kaybını ortadan kaldırdığı için özellikle m2 değerleri yüksek olan bölgelerde sağlayacağı net m2 avantajı ile bina cepheleri bedavaya getirilebiliyor.
Diğer cephe malzemeleri (silikon cam giydirme cephe, seramik, taş ve compact laminat giydirme cephe, mantolama v.s) ile mükemmel uyum gösteriyor her türlü detaya (cam, doğrama, panjur, korkuluk v.s ) rahatça çözüm oluyor.
Bütün bu özelliklerinden dolayı Bina PREKAST (GRC) Duvar panelleri,
mimarların ve yapı sahiplerinin güvendiği ve her türlü ihtiyacına çözüm bulduğu vazgeçilmez bir malzeme olarak tercih edilmelerini sağlıyor.

  • 1
  • 2
  • 3